فن غبارگیر صنعتی - اگزاست فن
فن غبارگیر صنعتی - اگزاست فن
فن غبارگیر صنعتی - اگزاست فن
فن غبارگیر صنعتی - اگزاست فن
غبارگیر - غبارگیر صنعتی

اگزوست فن غبارگیر
۱۳۲kw

غبارگیر صنعتی

غبارگیر صنعتی یک نوع دستگاه است که می توانیم از طریق آن ذرات معلق در هوا را به صورت کامل تمیز کنیم. ذرات مربوطه مثل گرد و غبار و دود و بخار هستند که می توانند برای سلامتی نیز بسیار ضرر داشته باشند. از غبارگیر صنعتی می توانیم در صنایع مختلفی از جمله تولید و ساخت و ساز و معدن نیز استفاده کنیم و باید این امر را به صورت کامل در نظر بگیریم. با این حال توجه به این نکته ضروری است که اگر می خواهید از شر این ذرات خلاص شوید می توانید از غبارگیر صنعتی استفاده کنید.

غبار گیر صنعتی از چه اجزای تشکیل شده است؟

غبار گیر صنعتی از اجزای زیر تشکیل شده است:

  1. کیسه فیلتر
  2. سیستم تمیز کننده فیلتر که ویبراتور نیز نام دارد
  3. فن مکنده فشار قوی
  4. دارای چند ورودی هوا با قطر های مختلف و تابلو فرمان نیز می باشد که در صنایع مختلف مثل غذایی و شیمیایی و انرژی و صنعت و تولید سیمان و صنعت کشاورزی و دارویی و هوا فضا و بسیاری از صنایع نیز استفاده می شود.

فن های مکنده غبارگیر و دمنده های صنعتی برای انواع مختلف سیستم های غبارگیر در شرایط مختلفی در سراسر جهان استفاده می شوند.
فن غبارگیر نسبت به اندازه پروژه از ۱۰۰۰ مکعب در دقیقه (CFM) تا ۱٫۱ میلیون CFM قابلیت طراحی و ساخت دارند .
به طور معمول ، هنگامی که به دنبال فن هستید ، بیشتر کاربران نگران (RPM) پره های فن ، درجه بندی فشار استاتیک ، درجه راندمان ، زمان تحویل و هزینه هستند.
ما برای طراحی فن غبارگیر Baghouse قادر هستیم ضمن حفظ سرعت پایین فن (زیر ۱۸۰۰ دور در دقیقه) ، به راندمان بالاتر از ۸۰٪ برسیم.
مهندسان ما می توانند فن مناسب را برای برنامه شما با قیمتی رقابتی و تحویل بموقع طراحی کنند.

تنظیمات کارایی فن غبارگیر شامل درایو مستقیم و درایو کمربندی هستند ، در حالی که تنظیمات از تیغه های منحنی به عقب یا همان فن بکوارد سانتریفیوژ گرفته تا تیغه های منحنی رو به جلو یا فن فوروارد سانتریفیوژ متغیر است.

تولید فن غبارگیر صنعتی

برنامه های مختلفی را نیاز داریم که فن را در قسمت هوای تمیز یا کثیف قرار دهیم ، و این را می طلبد که فن ها در هنگام سخت ترین شرایط ، کیفیت بالایی را حفظ کنند.

فن غبارگیر های صنعتی از بالاترین کیفیت موتورها ، یاتاقان ها ، تسمه ها ، اتصالات و فولاد موجود در بازار برای ساخت و مونتاژ فن غبارگیر صنعتی ، فنری یا محوری بعدی خود استفاده می کنند. فن غبارگیر های صنعتی دستگاه های مکانیکی برای حرکت هوا یا سایر گازها هستند. اصطلاحات فن غبارگیر یا هواکش صنعتی بگ هووس اغلب به عنوان مترادف استفاده می شوند. این فن ها سرعت گردش هوا را با پروانه های دوار افزایش می دهند. آنها از انرژی جنبشی پروانه ها یا تیغه چرخان برای افزایش فشار جریان هوا / گاز استفاده می کنند که به نوبه خود آنها را در برابر مقاومت ناشی از مجاری ، میراگرها و سایر اجزاء حرکت می دهد.

نحوه کار غبارگیر

دمنده های صنعتی آرام ، قابل اعتماد و قادر به کار در طیف گسترده ای از شرایط هستند. فن غبارگیر صنعتی دستگاه های CFM ثابت یا دستگاه هایی با حجم ثابت هستند ، به این معنی که با سرعت ثابت فن ، آنها به جای یک توده ثابت ، حجم ثابت هوا را پمپ می کنند. این بدان معنی است که سرعت هوا در یک سیستم ثابت است اگرچه سرعت جرم از یک استاندارد تبعیت نمیکند.

انواع دیگر غبارگیر

سانتریفیوژ صنعتی تقریباً رایج ترین نوع فن غبارگیر یا مورد استفاده در صنعت HVAC امروزه هستند. آنها معمولاً با راندمان بالاتری از فن های آکسیال و در ساخت و سازها پیچیده تر هستند. فن غبارگیر یا فن سانتریفیوژ در حمل و نقل گاز یا مواد و در سیستم تهویه صنعتی استفاده می شود. آنها همچنین معمولاً در سیستمهای گرمایش / سرمایش مرکزی مورد استفاده قرار می گیرند. آنها همچنین برای فرآیندهای صنعتی و سیستم های کنترل آلودگی هوا مناسب هستند. هنگامی که یک فن قادر به تحمل جریان و فشار لازم نیست ، برای دستیابی به هدف باید بلورهای صنعتی در سری دو یا بیشتر اجرا شوند. فشار این نوع از فن های صنعتی زیاد است ، بنابراین از آن در تولید و ایجاد فشار استاتیکی بالا بسیار استفاده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه ما را به بهترین تولید کننده تبدیل کرده با ما تماس بگیرید!