فن سانتریفیوژ های پریشن
فن سانتریفیوژ های پریشن

فن سانتریفیوژ های پریشن

فن سانتریفیوژ های پریشن یا فشار قوی

در دو تیپ یک طرفه و دوطرفه بصورت دوبل موازی

تعداد پره بسته به سایز پروانه از ۶pcs  الی ۶۰pcs پره

قابلیت تولید از قطر ۳۵cm  الی  ۱۶۰cm سانتیمتر

ظرفیت هوا در فشار استاندارد از ۱۰۰۰m3/hr الی  ۸۰۰۰۰m3/hr

فشار استاتیکی در فشار استاندارد از   ۱۰۰۰pascal الی  ۲۲۰۰۰۰pascal

محاسبات و طراحی با مدرنترین نرم افزار روز دنیا

فن سانتریفیوژ های پریشن یا فشار قوی

مشخصات فنی

الکتروموتور

الکتروموتورهای استاندارد تکفاز و یا سه فاز ساخت کشورهای اروپای غربی از کارخانجات معروف ( AEG , SIEMENS , VEM , ABB ) و یا الکتروموتور ساخت موتوژن ، الکتروژن ایران و یا الکتروموتورهای ضد انفجار استفاده می گردد ولی در بیشتر هواکش های حلزونی بهترین انتخاب الکتروموتورهایی با بدنه چدنی هستند .

هواکش صنعتی, موسسه سانتریفیوژ فن

شاسی

شاسی دستگاه هواکش ها ازانواع ورق های فولادی در مدلهای سبک و از انواع نبشی های صنعتی یا ناودانی های صنعتی در مدلهای سنگین و در فن های عظیم از تیرآهن های صنعتی  بصورت تک پل و یا دوبل ساخته شده و جهت جلوگیری از انتقال ارتعاش بین شاسی ها از لرزه گیرهای استاندارد استفاده میشوند .

هواکش صنعتی, موسسه سانتریفیوژ فن

یاتاقان

یاتاقان بلبرینگ ها از انواع سبک تا بلبرینگ  های اروپایی و ژاپنی در مدلهای پیم دار تا مدل های قفل دار نسبت به نوه دستگاه استفاده می شوند و در برخی از مدل ها از یاتاقان بلبرینگ های خنک شونده روغنی یا آبی برای کاهش دما در سیستم های خاص نصب می شوند .

هواکش صنعتی, موسسه سانتریفیوژ فن

پروانه

ایمپلر یا پروانه از قطر ۲۵cm تا قطر ۳۵۰cm ساخته میشود و ضخامت ورق آن ها از ۱mm  تا ۲۵mm نسبت به قطر پروانه در نظر گرفته میشود و متریال آن ها از ورق گالوانیزه یا استیل ها ویا انواع ورقهای فولادی و ضد سایش وآتش خوار و در برخی از محصولات از فایبر گلاس یا pp و پی وی سی استفاده میشوند